10 Haziran 2012 Pazar

ben panik oldum *.*

Tamamen panik olmuş durumdayım!
Hiçbir yeri kazanamayacağım! Allam hiçbir şey bilmiyorum! Hiçbir şey bilmiyorum! Hiçbir şey bilmiyorum! Hiçbir şey bilm-
Tamam!

Sakinim.
Değilim !!! o.O Sakin makin değilim, olamam!

Tüm yaşıtlarım sene boyunca ders çalıştı! Ben?!! Ben ders çalışmaya çalıştım!!! Şimdi de hiçbir şey yapamayacağımı görüyorum işte!

Pazarcılıkta kendime başarılar diliyorum çünkü bir sene daha bunu yaşayamam!

Biri öldürsün beni *.*

21 yorum:

 1. hey cessie sakin ol. sona yaklaştıkça böyle hissediyosun. bir şey olmayacak. elinden geleni yapacaksın ve bitecek. rahatlayacaksın. önemli olan sensin unutma. şimdi sakin ol ve rahatla. en azından çabala olur mu :)bu zamanlar nasıl olduğumu ben biliyorum, herkes böyle hisseder hiç sıkma canını :)

  YanıtlaSil
 2. Olamıyorum.
  Bir sürü eksiğim var ve hepsi çok basit şeyler.
  Keşke böyle olmasaydım :( Çalışamıyorum, çalışamadım işte.
  Çok daha farklı bir konumda olmalıydım ama ilk yüz bine girecek miyim diye düşünüyorum. :(

  YanıtlaSil
 3. Paniği atlatmaya bak, rahatlatacak bir şeyler yap. Sınavı görmeden sınava göre az bildiğine nasıl karar verirsin ki arkadaş. Şimdi, dışarı mı çıkarsın ne yaparsın ; kafanı dinlendir bakalım azıcık, yada seni rahatlatacak ne ise şuan işte.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu an anladım ki çok mantıklı konuşmuşsun Aylak.
   İlgi gösterdiğin için çok teşekkür ederim.

   Sil
 4. ben görüp görebileceğin en panik insanım, en heyeceanlı, en endişeli. sınav zamanı halimi görmek istemezdin. benim de onlarca eksiğim vardı ama elimden geleni yaptım. bak bir haftan var değil mi, o kolay dediğin konulara bir göz at, lys ezber zaten,sen de sayısalcısın, formüllere göz at ve sonra kendini rahat bırak. inan kendini yıpratmanın hiçbir anlamı yok. her şey olcağına varıyor inan bana. n'olur sakın ol olur mu? karşıdan ahkam kesen kocaman ablalar gibi görünüyorum belki bilmiyorum :) ama ben de yaşadım aynı şeyleri, inan biliyorum ve anlıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, zaman ayırdığın, yardımcı olmaya çalıştığın için. Dün çok panik vaziyetteydim, şimdi aklımı başıma devşirdim, daha düzgün düşünüyorum.
   Çıkmış sorulara da baktım, kolay gibiler. Umuyorum yaparım.

   Tekrar tekrar teşekkür ederim <3

   Sil
  2. rica ederim ne yaptım ki :) keşke gerçekten elimden bir şey gelse. en azından rahatlamanı ve sakinleşmeni sağlayabilsem.

   dur bakayım kalp nasıl yapılıyordu <3 <3
   evet yaptım :) sevgiler sana, tabi bi de başarılar :)

   Sil
 5. ben de senin kadar paniklerdim sınav zamanında böyle. sakinleşmeye çalış, paniğe girdikçe insan daha kötü bir çıkmaza giriyor. geleceğin zaten kendiliğinden şekillenecektir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. On The Road,ilgilendiğin için çok teşekkürler.
   Haklısın, hepiniz haklısınız. İnsan panik içinde bildiğini de unutuyor. Şimdilik iyiyim bakalım... Sınavda cozutmam diye umuyorum. (:

   Sil
 6. sınava girip sonuçları görmeden kazanamayacağını nereden biliyorsun... kararında paniğin başarıyı arttırdığı araştırmalarla sabit ama fazlası...inşallah her şey istediğin gibi gider...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız.
   Umarım güzel haberler vereceğim sınavdan sonra.

   Sil
 7. yea kogötüne gitsin...
  sınava kadar doğru dürüst çalışmamış, sınav sırasında hayvani türkçeyi görünce bile moral bozmadan atlayıp diğer bölümlerle devam etmiş ve sonucunda yaptığı en yüksek puanı yapmış biri olarak diyorum ki, stres bi boka yaramaz.

  bildiğin yerden gelen sorularla gayet iyi bi puan yapabilirsin. ya da mesela integral konusunu bilmiyosan şıkların türevinden gidip cevabı bulabilirsin. integral bilmeden sınava girip bi sorusunu bu şekilde yapmıştım. rahat ol biraz.


  tabi böyle uzaktan söylemesi kolay. ben de perioya gireceğim için anlıyorum seni. ama aşırı strese hakikaten gerek yok. bir milyondan fazla insan girdi la o sınavlara, onlar girdiyse sen niye giremeyesin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gökancığım, sana söyleyecek tek şeyim var o da "Başarılar."

   Sil
 8. Kendim yazmışım kadar benimsedim bu isyan yazısını bi an :D

  Ben? Ben çalışmaya çalıştım... :D

  Ama işin doğrusu rahat olman lazım. Sınava böyle stresle girersen bildiğini de yapamaz o zaman kazanamazsın. Rahat ol sınava gir yap çık. Başarıcaksın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç sorma Erdi yia,kendimi bildim bileli tembellikle suçlanıyorum. Ders çalışmaya alerjim vardı resmen, kaşınıyordum yahu!!!

   Sil
 9. hmm,yazmak rahatlatır dersen mimin var,beklerim..

  YanıtlaSil
 10. sakin ol panik yapma desekte elinden gelmez sanırım çünkü ben öss'de ne kadar rahatsam kpss'de o kadar paniktim..tabi öss'de çok çok az yanlış geldi kpps yanlış doluydu.. anladın sanırım:)

  başarılar diliyorum (: kendine güven ayrıca:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.
   Biraz sakinleştim bu gün, ehe O:)
   Sınavda da panik olmam umarım...

   Sil
 11. sakin ol.
  sınava çok sakin girmelisin.
  hadiiii olcak.
  :)

  YanıtlaSil

nasiplenin arkadaşlar :)

926 şarkının sadece 200'ünün gösterilmesi ayıp.

Zevkle Takip Ediyoruz:

Kitapkurtları;

Farklı İklimlerden;