26 Temmuz 2012 Perşembe

Evekitap- Tanıyalım, Tanıtalım

Son zamanlarda alış verişe rağabet arttı hepimizin bildiği gibi. Bu artış beraberinde internet üzerinden yapılan alış-verişlerin de artmasına neden oldu. Giyimden ev eşyasına pek çok ürünü internet üzerinden bir tıkla sipariş edebiliyoruz. Tabii bu durum kitap piyasasına da yansıdı, hem de oldukça olumlu bir şekilde.

Biz kitapseverler de artık şu sıcak yaz günlerinde evimizden çıkmadan kitap karıştırabiliyor, istediğimiz kitapların siparişini verip postacının kapımızı çalmasını hevesle bekleyebiliyoruz.

Bu talebe hizmet eden pek çok sanal kitapçı çıktı ortaya elbette. Bunlardan biri de http://www.evekitap.com/  adresinden ulaşabileceğimiz "Evekitap".

Evekitap pek çok yazarın pek çok eserini bir arada bulabileceğimiz, tercih etme konusunda pek çok öneri duyabileceğimiz bir sanal kitapçı. Şu yaz aylarında pek çok kitabı büyük indirimlerle satın alma fırsatını sunuyor bizlere Evekitap. Zaman zaman düzenlediği etkinlik ve yarışmalarla okurlarına kitap kazandırırken onları kaynaştırmayı da ihmal etmiyor. Aynı zamanda Evekitap, yapılan 50 TL ve üzeri alış verişlerde bizlerden kargo ücreti talep etmiyor.

Bunun üzerine ise bize sadece bilgisayarımızın başına geçip siparişlerimizi vermek kalıyor.

2 yorum:

 1. hımmm bunu bilmiyodum yaw.
  hemen ilgilenmem lazım.
  :)
  hep kitapçılardan almaya bakmaya alışmışım ki.
  :)
  sen de daha çok seversin kitapçıdan almayı bakmayı.
  :)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle. Böyle sayfalara dokunmadan, karıştırmadan zevki çıkmaz ki.

  YanıtlaSil

nasiplenin arkadaşlar :)

926 şarkının sadece 200'ünün gösterilmesi ayıp.

Zevkle Takip Ediyoruz:

Kitapkurtları;

Farklı İklimlerden;